Üye Girişi

ZİYARETÇİ DEFTERİ

1076817
BugünBugün482
DünDün560
Bu HaftaBu Hafta2346
Bu AyBu Ay15784
TümüTümü1076817

HAFTANIN MAÇLARI

 


12.GRUP

 

 

 
SAYAÇ

Today 2
Yesterday 0
This week 2
Last week 0
This month 2
Last month 0
All 2

Online Now : 828
Your IP : 23.20.219.0
Now is : 28-04-2017 00:36

VEFA MARŞI

VEFA SPOR BELGESELİ

VEFA CAMİASI BİR ARADA

Dikkat, yeni pencerede açar PDFYazdırE-posta

 

Vefa’da Mayıs ayında yapılacak olan genel kurul öncesi eski başkanlardan Mesut Gülbaran, camianın ileri gelenlerinin katıldığı bir toplantıyla adaylık için yeşil ışık yaktı. 


Katılımın oldukça yüksek olduğu toplantı Gülbaran’ın gövde gösterisine dönüştü. Vefa Kulüp Başkanı Süleyman Karadayı’nın da yer aldığı toplantıya katılım büyük gerçekleşirken zaman zaman hararetli anların da yaşandığı zirveye sağduyu hakim oldu. Gülbaran, Mayıs ayındaki genel kurul öncesi listesinin hazır olduğunu, muhalefet olmadığı takdirde yönetime yeniden talip olacağını söyledi. Gülbaran camiadan tek yürek olmasını ve etrafında kenetlenmesini istedi. 

 Toplantının açılış konuşmasını yapa Gülbaran, Vefa’ya bir çivi çakan herkesin camia için değerli olduğunu söyledi.

Gülbaran “Vefa camiası her şeyden önce ismi gibi vefalı olmalı. Ver, ver, ver; vermediğin zaman kapı önünde oluyorsun. Benim felsefemde bu yok. Vefa’ya bir çivi çakan adam bile bizler için çok değerli olmalı. Vefa’nın en büyük eksiği gelirimiz yok, seyircimiz yok. Bizler eğer 2 buçuk trilyon harcayan takımlarla aynı vitrine çıkacaksak maddi gücümüz olmalı. Başarının olmadığı yerde kimse arkanda olmaz. Koskoca Vefa, kendi adını taşıyan statta maç oynayamıyor. Yok böyle bir şey. Ben meraklı değilim ama Vefa’nın düştüğü bu duruma da gönlüm razı değil. Benim bu işin içinde olmam için bir hedef olması lazım. Ben bir fedakarlık yapacaksam bunun önünü görmem lazım. Vefa’da emeğim var. Vefa 15 sene önce profesyonel ligde mücadele ederken de başkanlığını yaptım. Ben birleştiriciyim. Bende başkanlık kompleksi yok. Ben yok; hepimiz var; Vefa camiası var. Burada görev yaptığımız süre içinde bir Allah’ın kuluna borcumuz yok. Vefa’nın şerefine, haysiyetine önem veriyorum. Vefa’nn şu anda bulunduğu durum bir şeyler yapmamızı gerektiriyor. Geçen sene bize yapılan yanlışlar var. Bizde verilen sözler her zaman yerine gelmiştir. Küme düştüğümüzde bile futbolcularımızı çağırıp helalleşerek ayrıldık. Hiçbir zaman futbolcunun parasında gözümüz olmaz ne benim ne arkadaşlarımın. Düşmemeye takım yapmak da benim felsefemde yok. Benim üzüldüğüm olaylar var. Ben biliyorum. Bunları burada paylaşmak da bana da yakışmaz Vefa’nın büyüklüğüne de. Verilen sözlerin hiçbiri yerine gelmedi. Bunu belgeleriyle ispatlarım ben. Ben oynadığım zaman çıkar şampiyonluğa oynarım. Zaten biz de yönetimi kongre yapmak şartıyla bıraktık. Çünkü biz de yorulduk. Eski yönetimimden 3 arkadaşım iflas etti. Benim de işlerim kötü gitti. Bizler de sonuçta çoluğumuzun, çocuğumuzun rızkını düşünmek zorundayız. Tek başıma kaldım. Şimdi söz verdim buradayım. Benim hakkımda her gün yazı yazıyorlar, yorum paylaşıyorlar. Soruyorum bu yazıp çizenler nerede? Çıkıp konuşsunlar karşımda.” ifadesini kullandı.

 

 

Yorumlar (0)
Yorum yaz
_YOUR_CONTACT_DETAILS:
Yorumlar:
:D:angry::angry-red::evil::idea::love::x:no-comments::ooo::pirate::?::(
:sleep::););)):0
_SECURITY
Lütfen resimdeki güvenlik kodunu giriniz.